DMCA

Vlastník této stránky uvádí následující:

Na serveru filmycz.eu není uložen žádný obsah chráněný autorskými právy. Všechny soubory jsou uloženy na externích úložištích, které nejsou spojeny s filmycz.eu. V případě, že jste držitelem nějakého souboru, prosím, nekontrolujte nás ale poskytovatele, na které servery jsou skladovány materiály chráněné autorskými právy. filmycz.eu nabízí pouze odkazy na soubory a žádné soubory. Proto vlastníci této stránky za to, že nejsou odpovídající a podle zákona Teleservices Act .
Máte vliv na obsah filmů na stránce. filmycz.eu je jen zprostředkovatelským externího obsahu a právně chráněným obsahem jsou odpovídající poskytovatelé, kteří tento obsah hostují.

Sami nemůžeme odstranit tyto soubory a také neposíláme žádné odkazy na externí obsah – to je prováděné lidmi , kteří nejsou v kontakte s filmycz.eu.

Pro odstranění obsahu chráněných autorských práv a uplatnění autorských práv. kontaktujte prosím přímo společnost, které tyto soubory ukládají na své servery.
provozovatelé této webové stránky nemají vědomosti o porušení autorských práv způsobenou odkazy zveřejněné třetími stranami.

Kontrola externího obsahu není v žádném případě rozumná, kvůli velkému počtu nových záznamů za den bez konkrétního podezření.